СУРКЕР Брада Тример За Мажи Коса Машинки Тело Мустаќи Носот Коса Чешлач Безжичен Прецизен Тример 6 во 1 Комплет За Чешлање Водоотпорен УСБ Полнење
Свеж

СУРКЕР Брада Тример За Мажи Коса Машинки Тело Мустаќи Носот Коса Чешлач Безжичен Прецизен Тример 6 во 1 Комплет За Чешлање Водоотпорен

DEN 542.24

Достапно.

●6 ВО 1 Мултифункционален Комплет За Тример Q-овој комплет доаѓа со 6 додатоци : тример со целосна големина/прецизен тример/тример за дизајн/тример за тело/тример за нос/микро бричење, тие можат да ги задоволат сите ваши дневни потреби. Исто така опремени со 5 чешли за водење (3,6,9,12 мм за тример со целосна големина,1-3мм за прецизен тример) можат да бидат поселективни за сечењето на вашиот стил. €Остри Титаниумски Сечила Со високи Перформанси Qultra остри и лесни за кожата ножеви имаат прецизни празнини, се длабоки до кожата, повеќе кастри и пониска топлина на триење, нема да ја повлечат косата или да ја изгорат кожата. ①100% Водоотпорен И Лесен за Чистење.Сечилата што се одвојуваат, исто така, лесно се чистат со користење на четката случајно. ●LED Дисплеј и USB Брзо Полнење q LED Дисплеј ја означува моќноста на батеријата и ве потсетува да се полните.Клуч за заклучување на симболот за лесно складирање и носење при патување.Вградена батерија, до околу 99 минути работат континуирано за користење по само околу 1 часа целосно наполнети. Ве молиме слободно контактирајте не доколку чувствувате некаков проблем. Ние ќе ви обезбедиме задоволително решение.

Детали

Избор на клиенти