Weewooday 2 Парчиња Свети Патрик Ден Куче Бандани Сет Вклучуваат Бакни Ме јас сум Ирски Куче Шамија Шамрок Лист Куче Бандана Ирски Детелина Триаголник Лигавче И Зелена ?
Свеж

Weewooday 2 Парчиња Свети Патрик Ден Куче Бандани Сет Вклучуваат Бакни Ме јас сум Ирски Куче Шамија Шамрок Лист Куче Бандана

DEN 175.84

Достапно.

Во Стилот На Денот На Свети Патрикс : овие бандани за кучиња се дизајнирани во Стилот На Денот На Свети Патрикс, покриени со зелена боја; И Ирската Кучешка Бандана има шема на шамрок што е симбол на Денот На Свети Патрикс. Материјал : банданите за кучиња Свети Патрикс Се направени од полиестер, кои се издржливи, удобни и лесни за носење на вашите кучиња; Овој материјал може да го поддржи вашето куче да носи одреден временски период. Дизајн : кучето Ирски бандани се дизајнирани во форма на триаголник со зборови; а кучешките бандани имаат и модели на детелина и шепа, што ќе ги направи вашите кучиња да изгледаат прекрасно. Димензија : банданите за кучиња Свети Патрикс се со димензии 22 х 22 х 31 инчи; а банданите за кучиња може да се преклопат според големината на вашите кучиња. Додадете празнична атмосфера : овие ирски бандани за кучиња можат да додадат радосна празнична атмосфера Во Денот На Свети Патрикс; а исто така овие бандани за кучиња можат да го направат вашето куче да стане фокус во толпата. Карактеристики : удобно Носење : банданите за кучиња Свети Патрик Се направени од полиестер, кој е мек, давајќи им на вашите кучиња удобно искуство со носење.Може да се преклопи : банданите за кучиња За Денот На Свети Патрик може да се преклопат на мало парче за да одговараат на големината на кучето, така што дури и кучето во мала големина може да ги носи овие бандани за кучиња.Спецификации : Материјал : полиестеркол : зеленило : 22 х 22 х 31 инчен пакет вклучува : 1 х Бакни Ме јас сум ирски шамрок лист куче бандана1 х пиење куче банданавремена забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината.Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани.

Детали

Избор на клиенти