Женски Летни Врвови Гроздобер Сонце И Месечина Печатена Шема Обични Врвови Со Кратки Ракави Блуза Плус Големина Врвови За Жени
Свеж

Женски Летни Врвови Гроздобер Сонце И Месечина Печатена Шема Обични Врвови Со Кратки Ракави Блуза Плус Големина Врвови За Жени

DEN 3.00

Достапно.

100% памук. Произведено ВО САД и Увезено. женски врвови со кратки ракави. Затворање на копчето. Миење Раце Само. ●Материјал : 60% Полиестер,35% вискоза, 5% спандекс. Мека И Дише Ткаенина Со Еластична што прави да се чувствувате удобно за носење цел ден! (ВНИМАНИЕ : ВЕ МОЛИМЕ, ЗГОЛЕМЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА АКО сакате да добиете лабав изглед!). €Карактеристики : Обичен V Врат, Дизајн На Валани Ракави-додава убави мали детали на едноставната маичка, странично поделено полите-погодно за сите форми, Лабаво Вклопување, Обични Основни Маици. €Натпревар : Едноставната Основна Маичка Е Совршена За Навивање Напред или Изоставување Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. `+Прилика : Погоден За Секојдневно/ Патување/ Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Отворено / Клуб За Носење.Најдобрите Подароци За Жените. €Големина Забелешка : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Без Белило/Без Сува Clean.DO НЕ КОРИСТЕТЕ Табела Со Големини што не е наша, ве молиме обрнете внимание на проверете ги информациите за големината како подолу "ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ", Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. Боја : Бела | Големина : Х-Големите Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти