Fieldетс Поле Нацрт Стил Печатење
Свеж

Fieldетс Поле Нацрт Стил Печатење

DEN 960.00

Достапно.

Отпечатено на залиха на хартија со квалитет на музејот со небесна, јасна бела завршница и убава текстура. Рачно нацртани уметнички дела на паркот, вклучувајќи поглед на план, поглед на височина на потпис и архитектонски детали уникатни за паркот. Испорачани валани во цврста картонска цевка за испорака. Мерки за печатење 18"Х х 24" В.Совршен подарок За љубителите на еден од бејзбол повеќето историски паркови.

Детали

Избор на клиенти