КАНАДА ВРЕМЕНСКА ОПРЕМА Јакна За Девојки-Пуфер Палто Обложено Со Шерпа Со Качулка
Свеж

КАНАДА ВРЕМЕНСКА ОПРЕМА Јакна За Девојки-Пуфер Палто Обложено Со Шерпа Со Качулка

DEN 3.00

Достапно.

Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНА КАНАДА ВРЕМЕТО : Девојки јакна; ние ги прифаќаме сите временски услови и сите традиции кои доаѓаат со него, обезбедување на прифатлива, во тренд облека и надворешна облека направени за пријатно тоа или се спротивстави на студ. ПРИЈАТНО ПУФЕР ПАЛТО : овој висококвалитетен, топол и супер мек зимски пуфер капут за девојчиња е направен од врвен материјал за да трае низ долгогодишно носење на ладно време; Оставете ја вашата ќерка да остане топла и стилска со оваа пуфер јакна обложена со шерпа и изберете ја бојата што најмногу одговара на нејзиниот уникатен стил. ФУНКЦИОНАЛНА ЈАКНА : Оставете го вашето мало девојче да остане топло без да биде премногу гломазно; Длабоките странични џебови ги покриваат студените раце и ги чуваат скапоценостите безбедни; со овој модерен капут за девојчиња, вашата ќерка ќе ужива во топла, но лесна изолација од елементите; Дополнителната удобна внатрешна обвивка од шерпа ќе ја одржува здрава. ИЗДРЖЛИВА ТКАЕНИНА : ја обликувавме оваа пуфер јакна за девојки од ткаенина отпорна на ветер и вода што ќе обезбеди вашата ќерка да остане удобна кога температурата паѓа; Одлична секојдневна јакна кога се дружите со пријателите, се враќате на училиште или играте во паркот; Широката удобна хауба ќе и го олесни животот. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ : Удобно И дополнително топло палто обложено со шерпа доаѓа во различни големини за да се обезбеди совршено вклопување; Благодарение на неколку опции за боја за избор, вклучувајќи бела, паун, теракота, црна и многу повеќе, оваа јакна за девојки е совршена идеја за подарок за ќерки, сестри, внуки, внуки, братучеди и пријатели.

Детали

Избор на клиенти