Таморија [2+2 Пакет Компатибилен За Samsung Galaxy S23 Ултра Заштитник На Екранот За Приватност + Заштитник НА Објективот НА Камерата 9H Калено Стакло Црн Анти-Експлозивен Ан?
Свеж

Таморија [2+2 Пакет Компатибилен За Samsung Galaxy S23 Ултра Заштитник На Екранот За Приватност + Заштитник НА Објективот НА

DEN 1.33

Достапно.

[Компатибилност] - Вклучувајќи 2 Пакет Флексибилен Мек Заштитник На Екранот За Приватност На TPU И 2 Пакет Заштитник За Леќи Со Калено Стакло За Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G. Не За Galaxy S23 5 G / Galaxy S23 Плус 5 G и кој било друг уред. [Вистинска Заштита На Приватноста од 28°] - заштитник на екранот За приватност На tamoria felxible За Samsung S23 Ultra може да блокира прегледи од левата и десната страна во рамките на 28 степени. Што ќе ги задржи вашите personal, приватни и чувствителни информации скриени од странци. [Ултразвучен Отпечаток Од Прст Компатибилен] - таморија анти-шпионски заштитник на екранот За Галакси С23 Ултра само 0,15 мм Ултра тенка површина, не го попречува одговорот на допир и ви носи совршено искуство за отклучување. Заштитник на екранот совршен компатибилен со сензор за отпечатоци. [Лесна Инсталација И Без меурчиња] - тпу филм со комплет за инсталација кој може да се инсталира на долниот дел од телефонот, да ја направи филмската инсталација попрецизна и поефикасна. [Поправка против гребење И Целосно Лепило]-мека приватност со висока пропустливост tpu може автоматски да поправа мали гребнатини и меурчиња во рок од 24 часа. Целосно залепете се на екранот на телефонот и одржувајте чувствителен на допир што исто така може да го реши проблемот со пилинг и паѓање на заштитниот екран од работ од гумено калено стакло.

Детали

Избор на клиенти