Херитиџ гордост Класично скрипта лого машка извезена мрежа од камиони за камиони
Свеж

Херитиџ гордост Класично скрипта лого машка извезена мрежа од камиони за камиони

DEN 340.80

Достапно.

Нашите капи на гордоста на наследството се совршени за релаксирачки викенди на езерото, пешачки патувања во планините, скара во дворот или дневни работи околу родниот град. Секоја капа е вообичаена извезена токму тука во САД. Квалитетно вез : Нашите професионални везови се мајстори на детали. Секоја капа на гордоста на наследството е вообичаена извезена токму тука во САД. Само миење на рацете. Одликувајќи се со про-зашиена завршница и зашивање на контраст на неонски/графитни колорити, оваа капа ќе биде сигурна дека ќе владее врховно како класичен Snapback. Ние користиме најсовремена опрема за да се осигураме дека секоја шапка што ја објавуваме е со највисок квалитет. Совршена капа : Оваа капа е совршена за релаксирање на викендите на езерото, пешачки патувања во планините, скари во задниот двор или секојдневните работи околу родниот град. Совршена капа : Оваа капа е совршена за релаксирање на викендите на езерото, пешачки патувања во планините, скари во задниот двор или секојдневните работи околу родниот град. Чувајте ги очите заштитени од сончевите зраци додека барате летање. Шапка за камиони за камиони : The Snapback од испробаниот камион од камиони од „Пацифик“ е дефиниција за кралско семејство на камиони. Чувајте ги очите заштитени од сончевите зраци додека барате летање. Одличен подарок : Херитиџ гордоста Капките прават одлична идеја за подароци за секоја пригода, совршена за родендени, Божиќ, празници, годишнини, сезонски и повеќе. Затворање на привремено. Совршена капа : Оваа капа е совршена за релаксирање на викендите на езерото, пешачки патувања во планините, скари во задниот двор или секојдневните работи околу родниот град. Чувајте ги очите заштитени од сончевите зраци додека барате летање. Нашите класични, широки капи за камиони со камиони суптилно ги објавуваат вашите јужни корени додека ги чувате очите заштитени од сончевите зраци! Нашите професионални везови се мајстори на детали. Направени во САД или увезени. Дизајн : Класична скрипта за наследство на гордоста, везена мрежна капа за камиони.

Детали

Избор на клиенти