Торба за Чешлање мачки, Прилагодлива Мрежеста Торба За Врзување Мачки Торба За Миење Туш За Миленичиња За Чистење Мачки,Небесно Сино Практичен Дизајн
Свеж

Торба за Чешлање мачки, Прилагодлива Мрежеста Торба За Врзување Мачки Торба За Миење Туш За Миленичиња За Чистење Мачки,Небесно

DEN 1484.80

Достапно.

Кесите за врзување мачки се направени од полиестерска мрежа , поцврсти за кинење и гризење гребење . Голема пропустливост на воздухот , лесна за одвод и сушење , мачките нема да паднат непријатно. Оваа Мрежеста Торба за Капење е совршена алатка за бања и чешлање мачки . Погоден за мачки чешлање , капење , сечење нокти , берење уши , чистење заби , хранење , користење капки за очи , давање лекови и истрели итн. Торба за врзување мачки може ефикасно мачката од ескаи да му наштети на сопственикот или на работниците за убавина во процесот на капење , дотерување итн!. Ви помага да бидете изгребани и каснати од мачка при капење или чешлање , избегнува канџи и заби , одлична алатка за и нокти. Оваа торба се одликува со двонасочна главна брава за жици за преден и заден пристап, лесна за влегување и излегување за мачки . Дополнителни отвори за шепи со долна страна со патент за отсекување на ноктите. ТИП : небесно сина вреќи за врзување мачки се направени од полиестерска мрежа , поцврсти за кинење и гризење гребење . Голема пропустливост на воздухот, лесна за одвод и сушење, мачките нема да паднат непријатно. торба за врзување Мачки може ефикасно мачката од ескаи да му наштети на сопственикот или на работниците за убавина во процесот на капење , дотерување итн!Оваа торба се одликува со двонасочна главна брава за жици за преден и заден пристап, лесна за влегување и излегување за мачки . Дополнителни отвори за шепи со долна страна со патент за отсекување на ноктите .Оваа Мрежеста Торба за Капење е совршена алатка за бања и чешлање мачки . Погоден за мачки чешлање , капење , сечење нокти , берење уши , чистење заби , хранење , користење капки за очи , давање лекови и истрели итн .Ви помага да бидете изгребани и каснати од мачка при капење или чешлање , избегнува канџи и заби , одлична алатка за и нокти.

Детали

Избор на клиенти