ШПОРЕТ Под Притисок ОД нерѓосувачки челик шпорет за притисок тенџере за супа за домаќинство шпорет за гас универзален
Свеж

ШПОРЕТ Под Притисок ОД нерѓосувачки челик шпорет за притисок тенџере за супа за домаќинство шпорет за гас универзален

DEN 1.33

Достапно.

●Нерѓосувачки Челик , Нашиот Шпорет Под Притисок Е Одличен Апарат За Секоја Модерна Кујна. ●Шпорет под притисок погоден за, вриење, пареа, пржење, слама и печење, идеален за месо, риба, зеленчук и житарки. ● Брави во витамини и хранливи материи за брзи, поздрави оброци. ●Ги готви сите видови храна побрзо и полесно од конвенционалните методи за готвење, написите ги задржуваат сите хранливи материи и на тој начин ви овозможуваат да одржувате начин на живот. ●Опција за прилагодлив притисок за различна храна што го прави совршен апарат за зафатена кујна. ●Шпорет под притисок шпорет под притисок од НЕ ' рѓосувачки челик 18см, 20СМ, 22СМ, 24см тенџере за супа шпорет за индукција на гас за домаќинство_ Материјал : Нерѓосувачки челик_ Стил : Кинески_ долен материјал : трислојно дно_ дебело тело на плочата, полирано внатре во тенџерето како огледало, четкано надвор од тенџерето има одделение comfortableономски дизајн, удобен зафат.Трислојното композитно дно е задебелено на дното на садот, кое е рамномерно загреано, има брза спроводливост на топлина и силна топлина.

Детали

Избор на клиенти