Електричен Брич За Веѓи, Тример За Коса За Уво И Нос, Безболен Отстранувач На Влакна На Лицето, Машинка За Сечење Со Батерии За Коса На Пазувите
Свеж

Електричен Брич За Веѓи, Тример За Коса За Уво И Нос, Безболен Отстранувач На Влакна На Лицето, Машинка За Сечење Со Батерии

DEN 0.33

Достапно.

КОМПЛЕТ ЗА ТРИМЕР : вклучува тример за нос и уши, електричен брич за веѓи, преносливо огледало, чешел за чешлање и 2 четки за чистење на косата оставена на другите глави. Овој сет за тример бараше 1 ааа батерија и 1 batt батерија (не е вклучена). ЕЛЕКТРИЧЕН БРИЧ за ВЕЃИ : користи мазна вртечка глава за да ги следи природните контури на вашата кожа за прецизно отстранување на несаканите влакна на лицето и телото без влечење. Хипоалергичното сечило ве држи подалеку од иритација и црвенило. ТРИМЕР ЗА КОСА ЗА НОС И УВО : внатрешен ротирачки дизајн од 360°, кој непречено и прецизно ги отстранува влакната од носот и увото без болно или непријатно влечење. Чистите прецизни закривени хипоалергични сечила од нерѓосувачки челик одговараат на контурата на вашите ноздри за безбедно и прецизно да ја исечете косата. Капакот отпорен на прашина ја спречува главата на секачот од не ' рѓосувачки челик да добие прашина и бактерии пред да ги однесе до носот и ушите. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : Ефикасно и нежно ја отстранува косата од носот, увото, веѓите, пазувите, нозете итн. Погоден и за мажи и за жени и за сите типови кожа. ПРЕНОСЛИВ : комплетот за тример ја задоволува вашата дневна потреба за отстранување на влакна на лицето и телото. Тримерите се дизајнирани да бидат безжични, управувани со батерии, преносливи, компактни и мала тежина.

Детали

Избор на клиенти