АКЕВЕИ Жени V Вратот Поло Маици Краток Ракав Јака Врвови Лабава Повик Туника Блузи Со Џеб
Свеж

АКЕВЕИ Жени V Вратот Поло Маици Краток Ракав Јака Врвови Лабава Повик Туника Блузи Со Џеб

DEN 415.84

Достапно.

60% Полиестер, 35% Памук, 5% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Удобен Материјал : Супер мека ткаенина, еластична, лесна, пријатна и дише, не проѕирна. Направете пријатно искуство со носење. Карактеристика : Лабави секојдневни врвови, v вратот краток ракав обичен поло маичка, јака туника блуза со декорација на предниот џеб, закривен полите, моден едноставен дизајн, основни слатки кошули, покажете ја вашата доверба и шармантен изглед. Појавување : лабави поло маици совршени за секојдневно носење и облечени со тексас шорцеви, панталони, фармерки, хеланки, здолниште и сандали или патики со високи потпетици. Овие основни врвови можете да ги Спарите под јакна, кардиган и палто во сите сезони. Повод : Летни секојдневни врвови со едноставен дизајн кој е добар за секојдневно, шопинг, канцеларија, деловно секојдневие, одмор, училиште. БЛУЗАТА СО ревер АКЕВЕИ може да се даде и како подарок на пријателите, мајката сопругата или другото семејство. ГОЛЕМИНА НА САД : S-3 XL се достапни, вистинска големина, купување закуп според вашата нормална големина. Спецификации на моделот : Висина 58 "/174см, Половината 24.41"/62см, Биста 35.04"/89см. Ако сакате полабав изглед, можете да изберете 1 големина нагоре. Нашиот Модел Носи Мала големина.

Детали

Избор на клиенти