Компјутерски Звучници, USB Напојуван Жичен Звучник, Пренослив Мини Клип-На Компјутерски Звучна Лента За Десктоп Компјутер Лаптоп Лаптоп Компјутер Таблети
Свеж

Компјутерски Звучници, USB Напојуван Жичен Звучник, Пренослив Мини Клип-На Компјутерски Звучна Лента За Десктоп Компјутер Лаптоп

DEN 415.84

Достапно.

Стерео и БЕСШУМНО - нашите мини звучници за лаптоп имаат супер врвни перформанси, богат бас, стерео звук. Со користење на антимагнетна технологија која ја потиснува статичката и другата бучава, обезбедете квалитет на звукот. ДИЗАЈН СО КЛИП - ВКЛУЧЕН-држачот за прицврстување овозможува преносливиот мини стерео звучник лесно да се стега во рамката на уредот, вертикално и хоризонтално. Опсег на стегање : 0,2" - 0,7". ПРИКЛУЧЕТЕ И РЕПРОДУЦИРАЈТЕ - USB напојуван, едноставно приклучете го напојувањето и вметнете приклучок од 3,5 мм во вашиот аудио уред, многу лесен за употреба; со жичен далечински управувач, го олеснува контролирањето на јачината на звукот. КОМПАТИБИЛНОСТ - нашиот компјутерски звучник доаѓа со 3,5 мм аудио интерфејс кој е компатибилен со десктоп компјутери, компјутерски монитори, лаптопи, Macs, таблети, телефони, цд плеери, MP3 итн. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА-100% Враќање На Парите ако не сте задоволни со звучниците, сите прашања ве молиме контактирајте не и добро одговорете во рок од 24 часа. Пренослив Мини Компјутерски Клип-Стерео Мултимедијален Звучник-Затворете Ги Очите И Уживајте Во Музиката! Преносливиот мини компјутерски звучник СЕ напојува СО USB, работи добро со секој уред што има стандарден приклучок за слушалки од 3,5 мм, како КОМПЈУТЕР лаптоп, таблет, проектор, тетратка или повеќе. Лесен за употреба, само приклучете, напојувајте и играјте. Спецификации : Боја : Црна Големина : 3.54"x2.36"x1.18" (секоја единица) систем На Звучници : 2.0 Звучници Антимагнетна функција : Номинална моќност На целиот антимагнетен дизајн (W) : 2 W+2 W Стерео Отпорност : 4 ohm влезна моќност : USB напојување ~5 V, 500 MA, 50hz Прилагодување : прилагодување на Јачината на Звукот влезна врска : 3.5 mm Аудио интерфејс Топли Совети : 1 - мини звучниците се Напојуваат со usb, мора истовремено да ги вклучите приклучокот од 3,5 mm и usb Кабелот за полнење за да добиете напојување, А Исто така И Звукот. 2-на жицата има копче за контрола на јачината на звукот, кое може да се користи за прилагодување на јачината на звукот. Менаџерот за звук на лаптопот може да влијае и на јачината на звукот. 3-Бучава се јавува кога аудио кабелот од 3,5 мм не е целосно вклучен. 4 - ние сме секогаш тука на ваша услуга. Сите проблеми ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти