Onebycitess Бебе Марамчиња Диспензерот, Бебе Марамчиња Држи Пелена Марамчиња Свежи Не-Лизга Бришење Контејнер Трислоен Печат Дизајн Спречи Губење На Влага
Свеж

Onebycitess Бебе Марамчиња Диспензерот, Бебе Марамчиња Држи Пелена Марамчиња Свежи Не-Лизга Бришење Контејнер Трислоен Печат

DEN 134.40

Достапно.

БЕЗБЕДНОСТ НА БЕБЕТО : пп материјал.Спречете губење на влага и лесно извлекување. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Се Вклопува до 100 марамчиња пондерираната плоча издава по едно бришење, а силиконската заптивка ги одржува марамчињата свежи и влажни. Димензија : 7.3 "х 5 " х 3". ПРАКТИЧНО : влажните марамчиња отворени по употреба лесно ќе се извалкаат од прашина и други плен, оваа кутија може ефикасно да ви помогне да избегнете таков проблем. ИЗДРЖЛИВ : гумената заптивка гарантира влажни, свежи марамчиња за бебиња со секоја промена. Стапалата што не се лизгаат спречуваат удирање и лизгање, додека цврстата пластика лесно се чисти. Лесен за употреба : дизајн На отворен капак, лесен за извлекување.Покријте за да спречите губење на влага.Трислојниот дизајн на заптивката спречува губење на влага од влажни марамчиња.

Детали

Избор на клиенти