Брикинте Еднократно Кафе Филтер за Нинџа Кафемат, 4 Конус Кафемат филтер #4 за Нинџа Двојна Пијалак Кафемат Филтер Нинџа Кафе Бар Пиварница Нинџа Кафе Додатоци
Свеж

Брикинте Еднократно Кафе Филтер за Нинџа Кафемат, 4 Конус Кафемат филтер 4 за Нинџа Двојна Пијалак Кафемат Филтер Нинџа Кафе

DEN 0.33

Достапно.

Совршена Компатибилност - #4 конус кафе филтер за нинџа кафе бар пивара.8-12 чаши, НИНЏА CFP201, CFP300, CFP301(c), CFP305, CFP400 И CFP451 dualbrew Pro Систем кафемат. Како замена за кафе филтер за вашиот кафемат. Сигурен Материјал-Сите за процесите на производство на филтер за нинџа кафемат се големо производство на работилница за склопување, материјали за храна, нерѓосувачки челик 304, без БПА, издржлив и безбеден. Лесно За Чистење-По варењето кафе, постојаниот филтер за кафе за нинџа кафемат и талогот од кафе лесно може да се подигнат преку прицврстената рачка. Едноставно истурете го извлечениот кафе во прав во корпата за отпадоци, а потоа едноставно исплакнете за да го завршите чистењето. Предупредување-Не пополнувајте премногу талог од кафе за да избегнете истурање. Силно се препорачува да се користи кафе со умерено мелење. И филтерот за повеќекратна употреба за нинџа двојна пијалак и машината за кафе треба да вежбаат одреден број пати пред да го најдете најдоброто кафе за вас. Количината на користено кафе и степенот на мелење кафе ќе донесат различни искуства со кафето. Се препорачува да започнете со мала количина кафе. Ќе добиете 2* филтер за кафе за повеќекратна употреба компатибилен со Нинџа Двоен Производител На Кафе За Да направите различни вкусови на кафе за вашето семејство и пријатели. Ние се стремиме да обезбедиме неспоредлива услуга и поддршка на клиентите. Ако не сте задоволни со нашите производи или имате проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не и ние ќе обезбедиме љубезна услуга.

Детали

Избор на клиенти