Зелена Глувче Рампа Гејмер Компјутер Компјутер Тепих Биро Рампа Тастатура Игри Додаток Глувчетопад31, 5 Х 11,8 Инчи
Свеж

Зелена Глувче Рампа Гејмер Компјутер Компјутер Тепих Биро Рампа Тастатура Игри Додаток Глувчетопад31, 5 Х 11,8 Инчи

DEN 2.00

Достапно.

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на осветлување : Зелена, Сина, Виолетова, Црвена, Светло Сина, Жолта, Бела, Магента, Портокалова, Алтернативен Бран, Синхронизиран Бран, Магичен Блиц, Магичен Бавен, Здив На Виножито. Можете да го изберете режимот што ви се допаѓа. ●Нелизгачко Гумено Дно●природно гумено текстурирано дно, стабилно. И, исто така, доаѓа со текстури кои дополнително ја подобруваат оваа способност. Оваа продолжена подлога за глувче е ткаена од мазна ткаенина за исклучително прецизна контрола на глувчето и непречено лизгање. Оваа подлога за глувчето е водоотпорна и обезбедува водоотпорна обвивка на подлогата, така што не мора да паничите кога неизбежно ќе истурите чај/кафе/сок на подлогата. Лесно може да се избрише со вода. ●Голема Подлога За Глувче ● големата подлога за глувче совршено одговара на вашата работна површина. Оваа подлога за гејмерски глушец одговара на сите видови тастатури, глувци и лаптопи и има многу простор за движење, што ви дава поголема слобода. ●Лесен за употреба, приклучок и игра, нема потреба да инсталирате драјвери. Само притиснете копче за да го изберете вашиот омилен режим на боја. Подлогата на глувчето со меморија повторно ќе се вклучи во режимот на осветлување што го користевте претходно, нема потреба од повторно избирање. ●Гаранција И Услуга ● оваа подлога За гејмерски глушец е најдобриот натпревар за играње игри. Можете да купите со доверба. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ни е-пошта. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти