Виножито Еднорог Партија Корист Кеси За Деца Роденден
Свеж

Виножито Еднорог Партија Корист Кеси За Деца Роденден

DEN 191.84

Достапно.

Чанти За Подароци За Забава : совршени чанти за услуги за претстојната детска роденденска забава; идеални за чување бонбони, чоколадо и играчки. Декорации За Забави со еднорог : Комплетирајте го вашиот декор за забава со виножито еднорог со овие чанти за бела корист; поделете ги на гостите додека пристигнуваат или ставете ги на трпезариските маси. Висок Квалитет : овие мали кеси за лекување се направени од квалитетна хартија за да се осигура дека содржината останува безбедно внатре. Мерења : Секоја добра торба мери приближно 5,2 х 8,7 х 3,3 ич. Децата и возрасните од сите возрасти ќе светнат со радост откако ќе добијат торба за забава полна со добрите (добрите не се вклучени). Овие симпатични чанти за подароци од виножито еднорог доаѓаат во вредносно пакување од 36 и се идеални за делење подароци за гости и задоволства за време на претстојната роденденска забава. Секоја торба има засилено, набиено дно за да собере повеќе од сите избрани удари, играчки или мали предмети кога се носат. Користете ги торбите за да им дадете услуги на забавите на следната прослава на забавата и да им подарите незаборавни мали подароци на вашите гости.

Детали

Избор на клиенти