Сечила за бричење со двоен Раб, 50 Брои Безбедносни Жилети За Бричење За Бричење, Платина Нерѓосувачки Челик За Бричење За Мажи И Жени, Одговара На Сите Стандардни Жи
Свеж

Сечила за бричење со двоен Раб, 50 Брои Безбедносни Жилети За Бричење За Бричење, Платина Нерѓосувачки Челик За Бричење За Мажи

DEN 618.72

Достапно.

`+, Остри И ПРЕЦИЗНИ СЕЧИЛА за БРИЧЕЊЕ, овие безбедносни сечила за бричење се произведуваат со прецизност, а потоа се обложуваат Во Платина за да се добие најнепречено бричење. Зомчи сечилата за брич со двоен раб одговараат на повеќето стандардни двојни жилети, затоа дојдете да ги натерате да го подобрат вашиот елегантен и убав темперамент.(Сечилата се исклучително остри и мора внимателно да се ракуваат). €épirior PLATNUM ЗА ИЗДРЖЛИВОСТ zomchi со Извонредна изработка, сечилата За бричење со двоен раб Нема лесно да 'рѓосуваат бидејќи се изработени од нерѓосувачки челик со облоги отпорни на' рѓа. Покрај тоа, неговата мазна површина го олеснува миењето на косата после бричење. €●ДОБРО СПАКУВАНИ БЕЗБЕДНОСНИ ЖИЛЕТИ за БРИЧЕЊЕ ● Секое од сечилата за брич со двоен раб е индивидуално завиткано во восочна хартија за побезбедно ракување. Покрај тоа, 5 парчиња во мало внатрешно пакување ви овозможуваат лесно да ги чувате и носите за време на патување или службено патување. Е ПОГОДЕН ЗА СЕКАКОВ ТИП НА КОЖА и БРАДА. без разлика дали барате полнење на сечилото за машко бричење или сечила за бричење за безбедност од платина, овие врвни сечила ќе ја завршат вашата работа. Кремот за бричење е добар помошник кога користите зомчи жилети, кои можат да ја хидрираат кожата и да ја заштитат од каква било иритација, оставајќи смирувачка сензација. ● ● 10 КАРТОНИ ОД 5 ДВОЈНИ БЕЗБЕДНОСНИ ЖИЛЕТИ за БРИЧЕЊЕ ● бидејќи едно сечило за бричење може да се користи четири до шест бричење, така што 50 брои сечила со двојни рабови за бричење може да се користат до 300 бричење. Ние сме толку сигурни дека ќе ги сакате овие безбедносни жилети и ако не сте целосно задоволни со тоа, едноставно контактирајте не и добро грижете се за тоа.

Детали

Избор на клиенти