2 ПАРЧИЊА Замена Ц-Стап Ц Клуч Капа Аналогни Ц Џојстик Стап Капа Капа За Нови 3DS / Нови 3DS XL / Нови 3DS LL 2015 Црна
Свеж

2 ПАРЧИЊА Замена Ц-Стап Ц Клуч Капа Аналогни Ц Џојстик Стап Капа Капа За Нови 3DS / Нови 3DS XL / Нови 3DS LL 2015 Црна

DEN 1.00

Достапно.

Платформа : Нови 3 DS / Нови 3 DS XL/Нови 3 DS LL 2015. 100% Сосема Ново И Обезбедување Квалитет. Ова Е C Џојстик Капа Само За NINTENDO НОВИ 3 DS / Нови 3 DS XL LL (2015 Објавен Модел). Пакет Вклучувајќи : 2 ПАРЧИЊА Ц - Стап Капи. Забелешка : Не Се Вклопуваат Фото Стариот Нинтендо 3 DS / 3 DS XL LL Конзола. 2 ПАРЧИЊА Замена Ц-Стап Ц Клуч Капа Аналогни Ц Џојстик Стап Капа Капа За Нови 3 DS / Нови 3 DS XL / Нови 3 DS LL 2015 Црна 2 Месеци Гаранција.

Детали

Избор на клиенти