Венијате Мандала Цвет Од Пеперутка Козметички Шишиња За Патување Држач За Шишиња За Дезинфекција На Раце 2 Парче Комплет Стискање И Држач За Клучеви За Жени Девојк?
Свеж

Венијате Мандала Цвет Од Пеперутка Козметички Шишиња За Патување Држач За Шишиња За Дезинфекција На Раце 2 Парче Комплет Стискање

DEN 1.33

Достапно.

- ПАКЕТ : 2 пакувања козметички држач за шишиња сет (не е вклучено шише). - МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од мека неопренова ткаенина, лесни, еластични и издржливи, поддршка за складирање шампон лосион сапун парфем и течности патување контејнери. - ГОЛЕМИНА : 2. 4х3, 9х0, 2ин/6х10х0, 6см, проверете ја големината пред да нарачате; со метални клучеви, лесни за носење и употреба, може да биде рачен ранец, торба за рамо, чанта за спојка или други вреќи со жици. - ШИРОКО КОРИСТЕНИ : држачите за приврзоци се совршени за дезинфекција на шанк 1оз, лосион за тело, течности, средство за дезинфекција на раце, сапун за раце, шампон, тоалети за патување и така натаму. Корисен привезок за држач за шишиња за патување, одмор, кампување, пикник, забава, дом и канцеларија. - ПОДАРОЦИ : можете да го дадете овој привезок за шишиња за вашите пријатели и семејства на патување, шопинг, работа, запознавање, туризам; најдобри подароци На Роденден, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените и Божиќ на Ноќта на Вештерките итн. Личност 2 Парчиња Козметички Држачи За Шишиња! Вклучен пакет-Држач за козметички Шишиња 2x Cosmetic.

Детали

Избор на клиенти