Еленските Елени Мак2 Ја Разредуваат Водоотпорната Удобна Работна Чизма
Свеж

Еленските Елени Мак2 Ја Разредуваат Водоотпорната Удобна Работна Чизма

DEN 2.00

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. Водоотпорен горен; Направен Со Тенок Изолат. Издржлив тпр ѓон за продолжено абење. Лесно поместена влошка. Исчистете ја лабавата почва. Исчистете го местото со влажна крпа и исушете го воздухот. 100% Вештачки. Увезени. Вештачки ѓон. Вратило мери околу 4,5" од лак. Петицата мери приближно 1". Платформата мери приближно 0,5". Вештачка кожа горниот дел. Тинзулатна постава за дополнителна топлина. Водоотпорна конструкција. Издржлив надворешен ѓон за влечење TPR. Затворањето со чипка обезбедува сигурно и прилагодливо вклопување. Удобна, класична чизма за момче од сите терени. МАК2 го носи вашето момче на секаков груб терен без грижа. Заштитната подлога за глуждот цврсто се вклопува во растечките стапала, издржливите врвки обезбедуваат сигурно вклопување, а надворешниот ѓон со жлеб ги држи нозете цврсто засадени. Чизмата Мек го носи вашиот син на секаков груб терен без грижи за сопнување и несреќи. Заштитната подлога за глуждот цврсто се вклопува во растечките стапала, издржливите врвки обезбедуваат сигурно вклопување, а надворешниот ѓон со жлеб ги држи нозете цврсто засадени. П. кога ("А").изврши(функција (а) { а. на ("а : експандер : вклучи_дескрипција : вклучи : колапс", функција(податоци) { прозорец.скролувајте (0, податоци.експандер.$експандер[0].офсет-100); }); }); еленските елени чевли се продаваат во Соединетите држави од 1929 година. Познат по нашите целосно лизгачки карактеристики за конструкција и удобност, Еленските Елени станаа најпродаван бренд во категоријата обични фустани за националните синџири. Според НПД Моден Свет, нашето време чипка е # 1 продажба на фустан обични чевли во националниот синџир сектор.

Детали

Избор на клиенти