Tedgetal 12u Ѕид Монтирање Сервер Кабинетот Мрежа Решетката Вентилиран Затворач Заклучување Врата
Свеж

Tedgetal 12u Ѕид Монтирање Сервер Кабинетот Мрежа Решетката Вентилиран Затворач Заклучување Врата

DEN 2655.84

Достапно.

[Големина] : 25" H x 22.4" W x 17.7 "D. Вкупно Употреблив Простор од 13.75" напред кон назад. [Тешки] : tedgetal SE серија ѕид монтирање кабинетот е направен ОД SPCC ладно валани челик со максимален капацитет на товарење од 133 фунти(60 килограми) за опрема. [Безбедност И Заштита] : заклучувањето на влезната врата и страничниот панел спречуваат неовластен пристап до опрема. [Лесен Пристап] : брз отворен страничен панел за лесно одржување. [Гаранција] : 3 години ограничена гаранција и доживотна техничка поддршка.

Детали

Избор на клиенти