Комплет За Мек Восок од восок, Комплет За Восок Лесен За Употреба, Погоден За Депилација За Почетници Дома, Природниот Восок Од Мед Ја Намалува Болката, Погоден За о?
Свеж

Комплет За Мек Восок од восок, Комплет За Восок Лесен За Употреба, Погоден За Депилација За Почетници Дома, Природниот Восок

DEN 1.00

Достапно.

Восок комплет восок вклучува : 1 ролна На Восок Потопло, 2 Ролна На Восок Кертриџ Пополнување, 1 по восок третман спреј,50 Неткаен Депилација ленти. Комплетот за мек восок заштедува време : нашиот восок потопол се загрева од двете страни и се топи восок за само 20 минути, намалувајќи го времето за отстранување на влакна за 50%. Комплет за восок лесен За Употреба : нема повеќе неред! Нашите едноставни додатоци и лесни за следење упатства го прават депилацијата ветре, дури и за почетниците. Восок нежен за кожата : нашиот мек восок е направен од природни материјали и тестиран за благост, намалувајќи го црвенилото и иритацијата на кожата. Ефикасно ја отстранува косата од коренот, оставајќи ја кожата мазна и светла до 6 недели. Разновиден : Нашиот комплет за депилација е совршен за големи површини како нозе, грб, гради, раце и пазуви, што го прави погоден и за жени и за мажи. Загарантирано задоволство : доколку имате какви било прашања или грижи, контактирајте не директно и добро решете го тоа за вас. Ние нудиме 12-месечна гаранција и 30-дневна услуга за враќање без грижи.

Детали

Избор на клиенти