ПОППОП Глава Монтирана Мачка Играчка-Интерактивна Мачка Играчка Мачка Задевање Играчка Мачка Играчка Мачка Капа Со Мачка Задевање Стап За Внатрешна Мачка
Свеж

ПОППОП Глава Монтирана Мачка Играчка-Интерактивна Мачка Играчка Мачка Задевање Играчка Мачка Играчка Мачка Капа Со Мачка Задевање

DEN 207.84

Достапно.

Стап За Задевање мачки, со дизајн на капа, лесен за носење за главата на мачките, оставете ги вашите мачки да се чувствуваат среќни кога се сами. Играчка за Глава за мачки, Поттикнете го нивниот природен инстинкт. Чувајте ги вашите мачки активни и среќни. Нека вашето домашно милениче мачка и мачиња си играат со леснотија, во голема мера ја намалуваат нивната осаменост. Оваа интерактивна играчка за мачки е изработена од супер мек материјал од Крпа, што нема да ја повреди мачката. Големина : 24, 00Х9, 50Х9, 50см; оваа играчка за дизајн што носи глава дише и може да биде удобна во текот на летото. Заштитете ја главата на мачката од зимскиот ветер и студ. Оваа играчка за мачки се носи на главата на вашата мачка, што ви овозможува да ја пуштите вашата мачка да дивее и да игра и да вежба самостојно додека сте зафатени. Опис овие играчки за мачки за внатрешни работи ќе ги инспирираат мачките да бркаат додека се движат. Играта со потера ќе ја натера мачката да се преврти и да направи многу движења додека скока и игра.Карактеристики-Материјал : Ткаенина-Големина : 24,00Х9, 50Х9, 50см/9, 43Х3, 73Х3, 73 инчи-Боја : Избран Пакет Во Боја, Вклучувајќи 2 х Играчки За Мачки.

Детали

Избор на клиенти