200 парчиња Бонбони Третираат Кеси 4 х 6 Јасно Целофан Кеса Задебелување Пластични Партија Корист Пециво Кеси За Роденден Свадба Колаче Подарок Шекерче Стапчиња Чок?
Свеж

200 парчиња Бонбони Третираат Кеси 4 х 6 Јасно Целофан Кеса Задебелување Пластични Партија Корист Пециво Кеси За Роденден Свадба

DEN 127.84

Достапно.

Голема Вредност Целофан Третираат Торба Сет-Пакет од 200 јасни третираат кеси, доаѓаат со 200 парчиња"Ви Благодариме" етикети налепници, доволно за вашата потреба. Безбедни Кеси За Колачиња за Храна-овие јасни кеси за колачиња за бонбони изработени од премиум ОП, нетоксични, без мирис и еколошки. Задебелување х 6 (10 х 15 см)големина, заштитете ја вашата храна добро. Чувајте Свежи-Одлични својства за блокирање на пареа, одржување на храната и третира свежо, го продолжува рокот на траење. ВЕ молиме запомнете : тоа не е самолепливи целофански кеси. Совршена Забава Фаворизирајте Кеси За Пециво - овие проѕирни целофански кеси се одлични за завиткување на торти, бонбони, пекарница, пупки, чоколадо, лижавче и други мали задоволства. Како корпи за подароци за вашите пријатели и семејство на свадба, роденден, забава.

Детали

Избор на клиенти