Дете Од Северна Држави 71 х 71 Преклопен Балон Возење Игра Мат-Екстра Голем, Дизајниран да одговара На 6 Панел Или 8 Панел Суперјард. Преклопен. Речиси 36 Квадратни метр?
Свеж

Дете Од Северна Држави 71 х 71 Преклопен Балон Возење Игра Мат-Екстра Голем, Дизајниран да одговара На 6 Панел Или 8 Панел Суперјард.

DEN 751.84

Достапно.

ЧУВАЊЕ НА МАЛИТЕ ДЕЦА БЕЗБЕДНИ ОД 1953 година : Безгрижна Безбедност! 71" х 71 " superyard playmat создава забавна област за играње сама по себе или под Кој Било Суперјард Во Северните Држави - во затворени простории или на отворено. НЕТОКСИЧЕН, БЕЗ БПА, ХИПОАЛЕРГИЧЕН : целиот безбеден материјал за бебиња, изработен од ЈП пена, без пвц. Отпорен на пламен слободен. СИМПАТИЧНА И ФУНКЦИОНАЛНА : Украсена Со пловечки балони и пријатели на животни, оваа водоотпорна подлога лесно се брише и обезбедува часови забава за бебето. Преклопување : Заборавете на душеците за играње плочки од загатки кои се болка за раздвојување и движење. Оваа интерактивна подна перница погодно се преклопува на приближно 18" х 23" и тежи под 3 килограми, што го прави совршено да се земе со вас насекаде. ДОДАДЕНА УДОБНОСТ : меката и удобна површина за играње предизвикува учење и развој и е совршено големина за да се вклопи во Секој Суперјард Во Северните Држави. Од време на стомакот до игра на мали деца, оваа подлога ќе работи совршено за сите фази.

Детали

Избор на клиенти