Про Тан Претрупан Нозе, 177 мл
Свеж

Про Тан Претрупан Нозе, 177 мл

DEN 0.33

Достапно.

Минимизаторите за бричење помагаат да се инхибира растот на косата за помеки помазни нозе. Мешавина за зацврстување и тонирање на кожата. Мешавината за подобрување на тен со тирозин и помага на кожата да се подготви за максимален потенцијал на боја. Оваа брзо апсорбирачка формула за бронзирање помага да се изедначи тонот на кожата и да се сокријат несовршеностите. Зацврстувачите на кожата, минимизаторите за бричење и регенераторите на кожата ќе ги остават вашите нозе да се чувствуваат, меки, мазни и подготвени за восхит. Нанесете непосредно пред сончање. Измијте ги рацете по употреба за да избегнете промена на бојата овој производ не содржи крема за сончање и не штити од изгореници од сонце. Повторената изложеност на незаштитена кожа при сончање може да го зголеми ризикот од стареење на кожата, рак на кожата и други штетни ефекти врз кожата дури и ако не изгорите. Прекинете ја употребата ако се појави иритација. Избегнувајте контакт со очите. Само за надворешна употреба.

Детали

Избор на клиенти