Lazmin112 Пренослив Мини RGB Звучник, USB Напојуван 3,5 mm Жичен Сабвуфер, 2PCS 3w Звучник ЗА Компјутер Лаптоп Десктоп Двд А Телевизори Паметни Телефони
Свеж

Lazmin112 Пренослив Мини RGB Звучник, USB Напојуван 3,5 mm Жичен Сабвуфер, 2PCS 3w Звучник ЗА Компјутер Лаптоп Десктоп Двд А

DEN 3.33

Достапно.

ПРАКТИЧЕН МИНИ ЗВУЧНИК : Исклучителен дизајн, лесен и пренослив, заштедете простор на работната површина, погоден за компјутер. Поддршка за контрола на жица, лесно брзо зголемување/намалување на јачината на звукот, практично прилагодување. ПРЕКРАСЕН КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ : Десктоп Звучникот има 2 парчиња 3 W звучник, 2.0 звучен канал за подобрување на стереото, донесување чист и убав квалитет на звукот што ви дава пријатно искуство при гледање филмови или слушање музика. RGB СВЕТИЛКА за ДИШЕЊЕ : RGB светлото за дишење НА Музичкиот аудио плеер ќе ви донесе визуелно и аудитивно задоволство, правејќи го звучникот прекрасна декорација на вашата работна површина. ШИРОКО КОМПАТИБИЛЕН : Засилувачот На Звук е компатибилен со десктоп компјутери, лаптопи, Двд-А, Телевизори, паметни телефони, таблети и други аудио уреди од 3,5 мм. ПО ПРОДАЖБАТА на услуги : Ако има некакви проблеми со користење или незадоволителни од нашите производи, слободно контактирајте не, нашиот професионален тим За услуги на клиентите На Сујибак ќе се консултира со прашањата со искреност. Ви благодариме за купување од нас.

Детали

Избор на клиенти