МЕД НЕГА Сите Апсорбира Куче Мочање Влошки 28 х 34" ; , Ултра Абсорбента И Мирис Елиминирање Куче Кутре Влошки За Обука, 5-Слој Протекување-Доказ Мочање Влошки Со Брзо-
Свеж

МЕД НЕГА Сите Апсорбира Куче Мочање Влошки 28 х 34&34 ; , Ултра Абсорбента И Мирис Елиминирање Куче Кутре Влошки За Обука,

DEN 2.00

Достапно.

Екстремно Апсорбирачки Капацитет за Апсорпција На Влошки За Миленичиња урина и урина, што го прави нокширот за кучиња чист и удобен. Дизајниран со 5 Премиум Внатрешни Слоеви-НЕГА НА Мед Сите Апсорбираат влошки за обука на кучиња направени од 5 премиум слоеви, ги штитат кучињата или кученцата од дамки во одгледувачницата. Заштита Отпорна На истекување-Секоја подлога за мочање има полиетиленска подлога со граница за заштита на подот со блокирање на протекување, полимерниот слој апсорбира течност и ја претвора во гел за лесно чистење, Одржувајте Го Вашиот Дом Чист и Мирис. Влошки За Пишање миленичиња Погодни за сите Кучиња — влошките за обука може да се користат за сите видови кучиња, без разлика на нови кученца или постари лица. Совршен за машкиот секојдневен живот.

Детали

Избор на клиенти