Н/Шпорет Алуминиумски Притисок Шпорет 7.0-Квартал, Сребро
Свеж

Н/Шпорет Алуминиумски Притисок Шпорет 7.0-Квартал, Сребро

DEN 7894.72

Достапно.

●Нерѓосувачки Челик, Нашиот Шпорет Под Притисок Е Одличен Апарат За Секоја Модерна Кујна. ●Шпорет под притисок погоден за, вриење, пареа, пржење, слама и печење, идеален за месо, риба, зеленчук и житарки. ● Брави во витамини и хранливи материи за брзи, поздрави оброци. ●Ги готви сите видови храна побрзо и полесно од конвенционалните методи за готвење, написите ги задржуваат сите хранливи материи и на тој начин ви овозможуваат да одржувате начин на живот. ●Опција за прилагодлив притисок за различна храна што го прави совршен апарат за зафатена кујна. Материјал : 304 материјал од нерѓосувачки челик : композитно повеќеслојно дно применлив шпорет : универзална униформа спроводливост на топлина, не е лесно да се залепи дното, притисок со висока јачина, брза брзина на загревање, заштеда на енергија и заштеда на време погоден за парење, пржење, правење супа, динстање, вриење.

Детали

Избор на клиенти