Censprin Жичен Глушец, USB Компјутер Глувци, 6 Копчето Жичен Оптички Игри Глувчето, до 4000 DPI, Молчи Клик Designономски Облик Дизајн, Намалување На Замор На Рацете, За Windows Комп?
Свеж

Censprin Жичен Глушец, USB Компјутер Глувци, 6 Копчето Жичен Оптички Игри Глувчето, до 4000 DPI, Молчи Клик Designономски Облик

DEN 2.33

Достапно.

● ● Приклучете И Репродуцирајте И Широка Компатибилност Можете да го поврзете вашиот уред со НЕГОВАТА USB порта на вашиот компјутер и веднаш да започнете да го користите глувчето. Трајни Кликнете И Игри Одделение Микро Прекинувачи. Designономски Дизајн. Должина на кабелот : 59ин/150см. Име На Предметот : Жичен Гејмерски Глушец. ✔ономски Дизајн Е Гејмерскиот глушец Со designономски дизајн, кој одговара на природната структура на дланката и допирот на прстите. Големина : 4. ДПИ : 1200-4000. Тип на интерфејс : USB. ①3д Ролки За Решетки, нелизгачки и Издржлив 3д дизајн на гумен материјал што не се лизга, дизајн на скала чекор што не се лизга и е отпорен на абење. лизгање тивко, лесно и мазно, многу погодно за канцеларија. Не е потребен возач. 3д дизајн на гумен материјал што не се лизга, дизајн на скала чекор кој не се лизга и е отпорен на абење. И Микро Прекинувачите за Игри обезбедуваат долговечност, поголема издржливост и екстремна реакција, што ви дава уште поголема предност во однос на вашата конкуренција. Приклучок И Игра & Широк Компатибилност. Можете да го поврзете вашиот уред со НЕГОВАТА USB порта на вашиот компјутер и веднаш да започнете да го користите глувчето. Тежина : 3. Речиси тивок клик ви носи неверојатно корисничко искуство, потивко и полесно за кликнување, без да се грижите за вознемирување на цимерите, семејствата или другите при дизајнирање на канцеларија, работа во кафуле, учење во библиотека, забава дома или игри навечер. 3д Ролки За Решетки, Нелизгачки и Издржливи. Широката опашка на глувчето и потпирачите на прстите можат ефикасно да го намалат притисокот врз прстите, дозволувајќи им на дланката и глувчето да се комбинираат за да постигнат подобра контрола и да го ублажат заморот на рацете.

Детали

Item Name:
Wired Gaming Mouse Connection

Избор на клиенти