N/Q Водоотпорен Домашно Милениче Отворено Мачка Куќа Леопард Печатење, Диви Мачка Куќа Писе Куќа Мачка Засолниште За Домашни Миленици
Свеж

N/Q Водоотпорен Домашно Милениче Отворено Мачка Куќа Леопард Печатење, Диви Мачка Куќа Писе Куќа Мачка Засолниште За Домашни

DEN 2.67

Достапно.

Чувајте Ги Миленичињата Топло : Полу-затворено гнездо за миленичиња, стреата на шофершајбната ги штити миленичињата од лоши временски услови. Водоотпорна Куќа За Миленичиња : склопување без Алатки, водоотпорно, може да се постави насекаде, со подвижна подлога. Леопард модел, модерен. Нелизгање и отпорност на Влага : Надворешна водоотпорна Оксфордска ткаенина, внатрешна кадифена крпа + мека перница, густа, топла и удобна, нелизгачка и отпорна на влага, оставете го вашето домашно милениче да чувствува најтопла грижа од неговиот сопственик. Каде Да Се Користи : Погоден За гаражи, тремови, штали, балкони, ходници. Погоден и за внатрешна и за надворешна употреба. Големина на предметот : С, 38*46*23см, погоден за мали кучиња, теди, мачки итн. М, 38*49*27см, погоден За Самојед, овчар, Лабрадор. Л, 45*61*32см, погоден за златен ретривер, германски овчар итн. Спецификација : Име : Надворешен Материјал За Засолниште За Миленичиња : водоотпорна Оксфордска ткаенина + кадифен (прибл.) : С, 38*46*23см/14.96*18.11*9.05 инм, 38*49*27см/14.96*19.29*10.63 инл, 45*61*32см/17.72*24*12.6 во тежина : околу 450гр/750гр/950гсоодветни миленичиња : С, под 4 кгм, под 6 кгл, под 10 кг.измерете ги вашите миленици пред купувањето.Список За Пакување : Домашно Милениче Надворешна Куќа*1.

Детали

Избор на клиенти