Катипет 3пак Џвакајте Пискливи Играчки За Кучиња За Мали Кучиња И Средни Кучиња, Играчки За Заби За Кученца, Издржлива Гума Неуништливи Играчки За Големи Кучиња, Не?
Свеж

Катипет 3пак Џвакајте Пискливи Играчки За Кучиња За Мали Кучиња И Средни Кучиња, Играчки За Заби За Кученца, Издржлива Гума

DEN 131.20

Достапно.

3 Пакувања Пискливи Плишани Играчки За Кучиња, вклучувајќи : Морков, Модар Патлиџан и пченкан нивната форма и дизајн на боја се она што го сакаат кучињата. И кучињата се многу среќни да си играат со нив долго време. Куче Писклив Играчки за средни и мали дојс. Сите играчки за кучиња имаат Чкрипечи и можат постојано да го привлекуваат вниманието на кучето додека си играат со кучето. Овие играчки се со големина помеѓу 4-7 инчи и се погодни само за кученца и кучиња со средна големина. Висококвалитетни И Безбедни Материјали. Играчките за кучиња се направени од висококвалитетна гума. Значи, овие играчки за кучиња се многу безбедни и сигурни. Вашето куче треба да џвака, без разлика за какво куче станува збор. Ова е нивната природа. Да ги сакаш значи да ја ослободиш нивната природа. Заштитете ги забите и здравјето на кучето.Гумената играчка за кучиња не само што може да џвака и игра, туку и да ги исчисти забите на кучето. Со тоа го штити здравјето на забите на кучето. Овие играчки за кучиња се совршени подароци за кучиња. Овие играчки за кучиња се погодни за мали и средни кучиња, но имајте предвид дека не се погодни за големи кучиња. Нивната должина е : 4-7 инчи. И не можат да издржат деструктивни каснувања. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Број на единици : 1.0. Одлично За Кучиња И Заштитете Го Вашиот Дом : Кучињата се џвакачи по природа, Кога никнувањето на забите, досадата, осаменоста, стресот или енергетското олеснување, ќе џвакаат се во куќата. Нашите играчки за џвакање кучиња дизајнирани за џвакање кучиња за да го заштитат вашиот дом (како чевли, софа, перници) од џвакање. Преку овие ексклузивни играчки за џвакање кученца не само што ви даваат уредна куќа и го одржуваат вашето куче здраво. Спецификација : Материјал : ТРП, боја на ткаенина : како што е прикажано Во Големината на сликите (прибл.) : Облик на модар патлиџан : 15 х 6 см/ 5,91 х 2,36 инчен Облик На Морков : 18 х 5 см/ 7,09 х 1,97 инчен облик На Пченка : 13 х 7 см/ 5,12 х 2,76 инчи Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликите. Бидејќи големината погоре се мери рачно, големината на вистинската ставка што ја добивте може да биде мала различна од големината погоре. Не ставајте на висока температура.

Детали

Material:
TRP, fabric Color

Избор на клиенти