Doggyride Екстра Велосипед Кука
Свеж

Doggyride Екстра Велосипед Кука

DEN 2.33

Достапно.

Лесно се прицврстува на оската на велосипедот. Изработени од челик. Може да се користи на многу стандардни велосипеди. Лесно се прицврстува на оската на велосипедот. Изработени од челик. Може да се користи на многу стандардни велосипеди. Сакате да го користите Вашето Куче На два различни велосипеди? Имањето дополнителен накуцване на располагање е брз и лесен начин да ја прикачите приколката за велосипед за кучиња Со куче на друг велосипед. Прикачете ја оваа дополнителна кука на друга оска за велосипед и подготвени сте да возите.

Детали

Избор на клиенти