Два Паметни Часовници За Бирање/Примање Повици, Фитнес Тракер 1.7 Паметен Часовник За Жени Мажи Со Текст/Повик/Отчукувањата На Срцето/Монитор За Спиење/Глас На АИ/Иг?
Свеж

Два Паметни Часовници За Бирање/Примање Повици, Фитнес Тракер 1.7 Паметен Часовник За Жени Мажи Со Текст/Повик/Отчукувањата

DEN 1129.60

Достапно.

Одлично Траење На Батеријата и Мултифункционален Часовник : Батерија со Голем капацитет, мала потрошувачка на енергија, 10-дневно мирување, 2-3 дена дневна употреба, долготрајно траење на батеријата. Паметниот часовник е достапен во различни бои, лентата може да се замени. Паметен часовник за iphone компатибилен поддржува повеќе спортски режими : одење, трчање, возење велосипед, прескокнување, бадминтон, кошарка, фудбал, пливање. Покрај тоа, има 150+ лица за гледање во апликацијата за избор, исто така можете да ја прилагодите вашата фотографија.4 или погоре/i OS 8.0 Или погоре Функции Богати со паметни телефони : телефонски повик паметен часовник направи/одговор повик паметен часовник со текст и повик/паметно известување паметен часовник со гласовна контрола НА АИ паметен телефон здравствен монитор часовник : монитор на отчукувањата на срцето, монитор на кислород во крвта, следење на дневна активност на следење : чекори, калории, растојание, отчукувања на срцето во реално време 150+ лица за бирање, ПРИЛАГОДЕТЕ го ВАШЕТО БИРАЊЕ 8+спортски режими дозволете ви да пробате повеќе спортови на отворено потсетник за пиење и седентарен потсетник попрактични алатки : Времето, блендата, музичката игра, дишењето, стоперката, будилникот, одбројувањето, игрите, ФЕНЕРЧЕТО, осветленоста, вознемирувањето, најдете телефон. Часовникот со паметни известувања, така што нема да ви дозволи да пропуштите важни информации кога не го гледате телефонот. Спортски Фитнес Внимавајте На Вашата Цел : Поврзете се со ТЕЛЕФОНСКИ ГПС, следете ги вашите чекори, калории, растојание за патување 24 часа на ден, помагајќи ви да ги постигнете вашите атлетски цели. Одлично Траење На Батеријата и Мултифункционален Часовник : Батерија со Голем капацитет, мала потрошувачка на енергија, 10-дневно мирување, 2-3 дена дневна употреба, долготрајно траење на батеријата. што е многу погодно и брзо. Фитнес Песна Гледајте Со Аи Гласовна Контрола И Паметен Потсетник : часовникот со АИ глас за контрола на мобилниот телефон, кој може да одговара на текстуални пораки и да ја отвори апликацијата за мобилна апликација, да фотографира, да пушта музика и сл. Откако ќе се поврзете со АПЛИКАЦИЈАТА, повторно поврзете Го Bluetooth "P42 B_Phone" за да остварувате/примате повици. Андроид Паметен Часовник Грижете Се За Вашето Здравје : паметните часовници за жени мажи користат интелигентен алгоритам за следење на отчукувањата на срцето, кислородот во крвта, секогаш обрнувајќи внимание на вашето физичко здравје, исто така може автоматски да го измери вашиот сон, да ви помогне подобро да го разберете квалитетот на спиењето, за лесен сон, длабок сон и буден сон.

Детали

Избор на клиенти