ZZSRJ 8PCS Врата Виси Тркало Ролери Бања Лизгачки Кабинет Ексцентрични Макари 19/23/25/27mm Дијаметар Туш Стакло Лизгање
Свеж

ZZSRJ 8PCS Врата Виси Тркало Ролери Бања Лизгачки Кабинет Ексцентрични Макари 19/23/25/27mm Дијаметар Туш Стакло Лизгање

DEN 2.00

Достапно.

Комплет од 8 Замени Ролки За Врата За Туширање со Едно Тркало. Овие ролки се погодни за минимална дупка од 12 мм во стаклото. Ширина на тркала : 6мм. Има добра сеопфатна и стабилна структураспецификација. Лесно се инсталира и одржува. Комплет од 8 Замени Ролки За Врата За Туширање со Едно Тркало. Овие ролки се погодни за минимална дупка од 12 мм во стаклото. Ширина на тркала : 6мм. Има добра сеопфатна и стабилна структураспецификација. Лесно се инсталира и одржува. Пакетот Вклучува : 8 ПАРЧИЊА Ролки За Лизгачки Врати : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.

Детали

Избор на клиенти