Моландра Производи Школка да-14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела
Свеж

Моландра Производи Школка да-14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела

DEN 1.67

Достапно.

ПАТНИЧКИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! - Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз. Со својата убава мазна површина и удобен обем, ова совршено се вклопува во вашата рака. Уживајте во вашиот кофеин во движење!. ИЗДРЖЛИВ и ЦВРСТ - оваа патна кригла е изработена од нерѓосувачки челик со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето патнички чаши на пазарот што го прави цврст и издржлив за секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТ ПРВО СЕКОГАШ - оваа патна кригла не е безбедна во микробранова печка и не е безбедна за миење садови. Тоа е предмет само за миење раце. Рачно перење оваа патна кригла ќе го направи да трае уште подолго!. СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани и барови и многу повеќе. ПАТНИЧКИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! - Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз. Со својата убава мазна површина и удобен обем, ова совршено се вклопува во вашата рака. Уживајте во вашиот кофеин во движење!. ИЗДРЖЛИВ и ЦВРСТ - оваа патна кригла е изработена од нерѓосувачки челик со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето патнички чаши на пазарот што го прави цврст и издржлив за секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТ ПРВО СЕКОГАШ - оваа патна кригла не е безбедна во микробранова печка и не е безбедна за миење садови. Тоа е предмет само за миење раце. Рачно перење оваа патна кригла ќе го направи да трае уште подолго!. СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани и барови и многу повеќе. Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз. Со својата убава мазна површина и удобен обем, ова совршено се вклопува во вашата рака. Уживајте во вашиот кофеин во движење!.

Детали

Избор на клиенти