Анзорг Двострани Виси Накит Организатор со 34 Кука Петелки Ѕид Монтирани Ѓердан Држач Накит Дисплеј За Складирање Закачалка за Нараквица Синџир
Свеж

Анзорг Двострани Виси Накит Организатор со 34 Кука Петелки Ѕид Монтирани Ѓердан Држач Накит Дисплеј За Складирање Закачалка

DEN 159.84

Достапно.

Велкро лентите ги држат синџирите на место, без никакви куки што излегуваат и ги пикаат вашите имоти, спречуваат оштетување. Една внатрешна ротирачка закачалка од 360 степени прикачена, лесно виси на прачка од плакарот или задниот дел од вратата или ѕидот, зазема многу ограничен простор. Направете го тоа лесно да се погледне и да ги собереш предметите брзо пред носење. Може да се изберат две бои-Сива И Виолетова. Може да се преклопи за да се задржи кога не се користи, удобен и заштеда на простор. Прекрасен начин за прикажување на нивниот омилен накит.

Детали

Избор на клиенти