Бронза, антички бања решетката Европски стил пешкир решетката Полица на козметика-јас
Свеж

Бронза, антички бања решетката Европски стил пешкир решетката Полица на козметика-јас

DEN 1.67

Достапно.

Материјал : Бакар. Лесна Инсталација, Лесна За Чистење, Убаво И Практично. Заштеда на простор,Голем капацитет,Антикорозивен,Посилен носивост(Долг : 60 см). Време на испорака : 10-15 работни дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни. Ќе ви се вратиме што е можно поскоро. Материјал : Бакар. Лесна Инсталација, Лесна За Чистење, Убаво И Практично. Заштеда на простор,Голем капацитет,Антикорозивен,Посилен носивост(Долг : 60 см). Време на испорака : 10-15 работни дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни. Ќе ви се вратиме што е можно поскоро. Површинска Технологија : Материјал за цртање Бакарна Жица : Инсталација На Бакар : Вградени Завртки.

Детали

Избор на клиенти