ДУВА Злато Повеќенаменски Држач За Кутија За Ткиво Кутија За Ткиво Држач За Хартија За Складирање Ткиво Покритие За Ресторан Десктоп Дневна Соба Деко
Свеж

ДУВА Злато Повеќенаменски Држач За Кутија За Ткиво Кутија За Ткиво Држач За Хартија За Складирање Ткиво Покритие За Ресторан

DEN 1.33

Достапно.

Со изработка со материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, може да се користи долго време. Ќе биде совршено за бања, канцеларија или кое било друго место каде што имате марамчиња. Можете лесно да добиете држач за складирање што доаѓа со пружина на дното што ја држи вашата хартиена крпа,. така, лесно можете да стигнете до последната хартиена крпа во кутијата, со помош на оваа кутија за ткиво. вие лесно кутијата за додавање и промена на ткивата,. Description.By изработка со пет материјал, тоа може да се користи за долго time.It ќе биде совршен за бања, канцеларија или кое било друго место каде што имате марамчиња.Можете лесно да добиете држач за складирање што доаѓа со пружина на дното што ја држи вашата хартиена крпа, за да можете лесно да стигнете до последната хартиена крпа во кутијата, со помош на оваа кутија за ткиво.вие лесно полето за додавање и промена на ткивата, Спецификација.Тип : Ткиво Случај Применливо Ткиво : Ролна Хартија Број На Модел : Држач За Кутија За Ткиво Стил : Материјал : Друг Пакет содржи : 1.* Ткивна кутија(други додатоци не се вклучени .)Топла забелешка : Поради влијанието на осветлувањето, тонот на фотографијата на веб-страницата е различен од тоапоради рачно мерење, големината на производот ќе има грешка од околу 1-3 см, кој и да е вистинскиот производ.

Детали

Избор на клиенти