ДРЖАЧ ЗА Тоалетна Хартија XJJZS-Држач За Тоалетна Хартија Со Држач За Тоалетна Хартија Држач За Тоалетна Хартија, Четкан Нерѓосувачки Челик, Монтиран На Ѕид
Свеж

ДРЖАЧ ЗА Тоалетна Хартија XJJZS-Држач За Тоалетна Хартија Со Држач За Тоалетна Хартија Држач За Тоалетна Хартија, Четкан Нерѓосувачки

DEN 280.00

Достапно.

★1. Силен и Издржлив : Сус 304 Нерѓосувачки Челик кој има силни карактеристики на издржливост. ★2. ЧЕТКАНА ЗАВРШНИЦА : Рачно полиран финиш од нерѓосувачки челик, ефикасно издржува дневна ' рѓа и оцрнување, не се наведнува или избледува. ★3. Горната полица е доволно широка за мобилни телефони и повеќе за дополнително складирање. ★4. Држете ја хартиената крпа и лесно откинете ја. ★5. Лесен за инсталирање, вклучете хардвер. ★1. Силен и Издржлив : Сус 304 Нерѓосувачки Челик кој има силни карактеристики на издржливост. ★2. ЧЕТКАНА ЗАВРШНИЦА : Рачно полиран финиш од нерѓосувачки челик, ефикасно издржува дневна ' рѓа и оцрнување, не се наведнува или избледува. ★3. Горната полица е доволно широка за мобилни телефони и повеќе за дополнително складирање. ★4. Држете ја хартиената крпа и лесно откинете ја. ★5. Лесен за инсталирање, вклучете хардвер. Име на производот : држач за тоалетна хартија боја : сребрена големина : 13*10*10 cm Weight : околу 0,7 кг по пакувањетоматеријал : Процес : четкана завршна обработка применливи прилики : бања, Држач За Тоалетна Хартија Монтиран во кујнски ѕид со Полица,Држач за Ткиво Од Кујна Од Нерѓосувачки Челик 304, Диспензер за Хартиени Крпи Во Модерен Стил.ЧЕТКАНА ЗАВРШНИЦА : Рачно полиран финиш од нерѓосувачки челик, ефикасно издржува дневна ' рѓа и оцрнување, не се наведнува или избледува.Горната полица е доволно широка за мобилни телефони и повеќе за дополнително складирање.Држете ја хартиената крпа и лесно откинете ја.Лесен за инсталирање, вклучете хардвер.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината.

Детали

Избор на клиенти