Држач за Тоалетна Хартија држач За Тоалетно Ткиво Држач за Ролна Со Полица за Складирање Во Бања Држи Телефон/ Бришење/ Мега Ролни-Сјаен Хром
Свеж

Држач за Тоалетна Хартија држач За Тоалетно Ткиво Држач за Ролна Со Полица за Складирање Во Бања Држи Телефон/ Бришење/ Мега

DEN 0.33

Достапно.

Купете ги нашите бесплатни држачи за тоалетна хартија без грижи!. [УБАВ ДОДАТОК ВО ВАШАТА БАЊА] овој држач за ткиво за бања со хромирана завршница може совршено да одговара на вашите хромирани тела за бања. Лесно склопување без алат, без комплицирани тела за монтирање на ѕид, без дупчење. [КОРИСЕН за СЕКОГО] овој самостоен држач за тоалетна хартија е подвижен и достапен, држачот за ролна за бања стои секогаш до вас, особено лесно достапен за вашите малечки, постари лица, леваци итн. Овој држач за држач за тоалетна хартија издава една тоалетна ткивна хартија и чува уште 3. Не мора да се вртите и да се вртите за да ги добиете вашите мега ролни. [НАДГРАДБА СТРУКТУРА] овој држач за подна тоалетна хартија има четири подигнати стапала наместо три што може да го спречи превртувањето на држачот за ткиво. [УБАВ ДОДАТОК ВО ВАШАТА БАЊА] овој држач за ткиво за бања со хромирана завршница може совршено да одговара на вашите хромирани тела за бања. Работи совршено во голема/мала бања, Р. Не мора да се вртите и да се вртите за да ги добиете вашите мега ролни. Лесно склопување без алат, без комплицирани тела за монтирање на ѕид, без дупчење. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, имаме професионален тим за решавање на вашиот проблем. Никогаш повеќе не биди без тоалетна хартија!. Димензијата на држачот за држач за тоалетна хартија е диа 6,5 "х висина 24". Ние ќе обезбедиме 45 дена Гаранција За Враќање На Парите и 12 Месеци Гаранција. Ние ќе обезбедиме 45 дена Гаранција За Враќање На Парите и 12 Месеци Гаранција. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, имаме професионален тим за решавање на вашиот проблем. Никогаш повеќе не биди без тоалетна хартија!. [НАДГРАДБА СТРУКТУРА] овој држач за подна тоалетна хартија има четири подигнати стапала наместо три што може да го спречи превртувањето на држачот за ткиво. [СИТЕ НА ЕДНО МЕСТО] овој држач за тоалетна хартија со полица комбинира ѕид држач за тоалетна хартија, складиште за тоалетна хартија и дополнителен послужавник за мобилен телефон, марамчиња или средства за дезинфекција заедно, држач за тоалетно ткиво 3 во 1 чува се што ви треба на едно место, заштедува простор и уредно. [СИТЕ НА ЕДНО МЕСТО] овој држач за тоалетна хартија со полица комбинира ѕид држач за тоалетна хартија, складиште за тоалетна хартија и дополнителен послужавник за мобилен телефон, марамчиња или средства за дезинфекција заедно, држач за тоалетно ткиво 3 во 1 чува се што ви треба на едно место, заштедува простор и уредно.

Детали

Избор на клиенти