Лируксун Тоалетна Хартија Бања Пластична Тоалетна Хартија Држач За Водоотпорна Бања Кујна Монтирана На Ѕид Ролна Полица За Пешкири Држач За Хартија
Свеж

Лируксун Тоалетна Хартија Бања Пластична Тоалетна Хартија Држач За Водоотпорна Бања Кујна Монтирана На Ѕид Ролна Полица За Пешкири

DEN 1.67

Достапно.

Материјал : Изработен од абс пластика, лесен, но цврст.Разновиден дизајн : Бања, тоалет, кујна,итн. за поставување ролни или висечки крпи. Вшмукувачката чаша е директно применлива на површината на ѕидот : мазно стакло, мазна плочка, мазна површина итн. помошни налепници за ѕидна површина : дрвен материјал, обоена површина, мат површина, матирано стакло, мермер и друга површина што дише. Соберете без Дупчење : куката за вшмукување чаша не предизвикува никакво оштетување на ѕидот, поддршка за повторна употреба. Погоден за различни ѕидни површини : вшмукувачките чаши се директно погодни за мазни и рамни ѕидови; Додавањето помошни налепници е посоодветно за повеќе дише, груба површина. Материјал : Изработен од абс пластика, лесен, но цврст.Разновиден дизајн : Бања, тоалет, кујна,итн. за поставување ролни или висечки крпи. Вшмукувачката чаша е директно применлива на површината на ѕидот : мазно стакло, мазна плочка, мазна површина итн. помошни налепници за ѕидна површина : дрвен материјал, обоена површина, мат површина, матирано стакло, мермер и друга површина што дише. Соберете без Дупчење : куката за вшмукување чаша не предизвикува никакво оштетување на ѕидот, поддршка за повторна употреба. Погоден за различни ѕидни површини : вшмукувачките чаши се директно погодни за мазни и рамни ѕидови; Додавањето помошни налепници е посоодветно за повеќе дише, груба површина. Лесно за install.No треба да го пробиете ѕидот.Не зафаќа маса, може да се користи за кујна и бања.Аплицирајте за мазна и Рамна површина како што се керамичка плочка, стакло, сликарство, нерѓосувачки челик,мермер итн.Материјал : Пп + Лепило Тежина : 95гмакс тежина капацитет : 3како да се користи : Исчистете ја површината на местото каде што сакате да го залепите држачот за леплива хартиена крпа од масло/прашина/вода, чувајте го целосно суво пред да се залепите.Излупете го капакот, не допирајте ја страничната површина на лепилото.Притиснете ја основата на држачот за да се допре стабилно од средината до работ, отстранете го воздухот за да бидете сигурни дека основата на држачот е целосно прикачена на ѕидот.Вклучен е пакет : Држач За Хартиена Крпа 1 € (без хартиени крпи).

Детали

Избор на клиенти