Простор Држач За тоалетно Ткиво од алуминиум, Водоотпорен Држач за Тоалетна Хартија отпорен На Влага Оксидиран Црн Држач За Ролна За Тоалет Црн 12х12, 5см
Свеж

Простор Држач За тоалетно Ткиво од алуминиум, Водоотпорен Држач за Тоалетна Хартија отпорен На Влага Оксидиран Црн Држач За

DEN 2.33

Достапно.

Држачот За Тоалетна Хартија е Изработен Од Вселенски Алуминиумски Материјал,Водоотпорен и отпорен на Влага и Не Е Лесно Да ' рѓосува во Влажни Средини. Површината Е Оксидирана И Полирана Многу Пати, Толку Нежна Како Вода. Хуманизиран Дизајн, Агол Против удар. Пила Ролна Хартија Паузи, Мобилен Телефон Може Да Се Стави На Масата. Дизајн на ролери, Тркалезен Вграден Валјак за Лесно Вадење Хартија. Држачот За Тоалетна Хартија е Изработен Од Вселенски Алуминиумски Материјал,Водоотпорен и отпорен на Влага и Не Е Лесно Да ' рѓосува во Влажни Средини. Површината Е Оксидирана И Полирана Многу Пати, Толку Нежна Како Вода. Хуманизиран Дизајн, Агол Против удар. Пила Ролна Хартија Паузи, Мобилен Телефон Може Да Се Стави На Масата. Дизајн на ролери, Тркалезен Вграден Валјак за Лесно Вадење Хартија. Карактеристика : водоотпорно Виткање,Кутија За Ткиво со Дизајн на Виткање.Држачот За Тоалетна Хартија Има Одлична Издржана Завршница Што Му Дава Автентичен Рустикален Look.it И Дава На Вашата Бања Или Куќа Совршен Декор Со Акцент Што ќе Го Сакате пријателска и ПАМЕТНА БОЈА,Високо квалитетна Мат Црна Боја,Без Бледнее,отпорна на Дамки,Нуди Најдобро Решение за Решавање Отпечатоци од Прсти,Акумулација На Прашина и Масло.елеганција, Модерен Стил Во Вашата Бања,Спална Соба,Тоалет и Кујна,Додава Одлична Убавина и Го Намалува Досадното Чистење На Бањата,Спалната Соба,Тоалетот И Кујната, Додава Одлична Убавина И Го Намалува Досадното Чистење Спецификации : Материјал/Простор Алуминиумско Име/Површина На Црно Ткиво/Анодизирачка Инсталација/Без удирање.

Детали

Избор на клиенти