Абсорбента Кујна Тапа Душеци 2 Парчиња Шарени Животни Тапа Мијалник Поздравниот Штитник Бања Контра И Р. в., Тапа Контра Мијалник Вода Дамки Превентер
Свеж

Абсорбента Кујна Тапа Душеци 2 Парчиња Шарени Животни Тапа Мијалник Поздравниот Штитник Бања Контра И Р. в., Тапа Контра Мијалник

DEN 2.67

Достапно.

€2 Пакет Славина Прскање Фаќач На Прскање ● микрофибер тапа обвивка абсорбента мерка приближно 15 x 5,5 инчи, дијаметарот е 2,3 инчи, погоден за повеќето видови тапа за мијалник. ●Абсорбента Мат Материјалот Е направен од микрофибер и апсорбирачки сунѓер.убава апсорпција на вода и отпорност на абење за тапа за мијалник во кујна и бања. ●Дизајн На Обвивка За славина ● Нашиот фаќач За прскање со славина е дизајн на обвивка што ја опкружува вашата славина за одржување на чистата и сува плоча на мијалникот. ●Слободни Раце●душеците за тапа што апсорбираат Вода се добра работа за апсорпција на прскање на работните површини. Нема потреба често бришете ги работните површини на мијалникот откако ќе користите славина, нема повеќе прскање вода на вашиот шалтер. ●Домашен Декор И Подарок ● тапа микрофибер чистење крпа влошки е погоден за мијалник тапа на кујна, бања, И Р.в. Исто така, може да биде подарок за вашето семејство, пријатели. `+Тапа обвивка абсорбента душеци нашиот Контра Сушење Влошки е направен од крпа од микрофибер отпорна на дамки и полиестер за апсорпција на вода fiber.It е одлична работа за апсорпција на дамките од вода околу славината.Ослободете ги рацете за олеснување на вашиот живот. Пакет 2 2 Парчиња микрофибер тапа обвивка абсорбента душеци absor 3 Парчиња микрофибер тапа обвивка абсорбента душеци absor 4 Парчиња микрофибер тапа обвивка абсорбента душеци ✦15 "Х 5.5", дијаметарот на дупката на тапа е 2.3 " забелешка Поради рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Боите на вашиот компјутерски монитор може малку да се разликуваат од вистинските бои на производот во зависност од поставките на вашиот монитор, ве молиме разберете. Ве молиме потсетете се дека можете да ја замените абсорбентната подлога за славина на секои 2 дена за подобро корисничко искуство.

Детали

Избор на клиенти