Сојузнички Месинг QN-35-3VS-Irw Que Колекција 3 Ролна Дрво Полица Тоалетна Хартија Носителот, Антички Бронза
Свеж

Сојузнички Месинг QN-35-3VS-Irw Que Колекција 3 Ролна Дрво Полица Тоалетна Хартија Носителот, Антички Бронза

DEN 1513.60

Достапно.

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Издржлива полица од тврдо дрво за дополнителна погодност. Одлично за дополнителна ролна на готовс. Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Обезбеден е ограничен животен век. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Издржлива полица од тврдо дрво за дополнителна погодност. Одлично за дополнителна ролна на готовс. Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Обезбеден е ограничен животен век. Направете убава изјава за дизајн во вашата бања со оваа елегантна И функционална Que Нова Колекција 3 Ролна Држач За Тоалетна Хартија. Тоа е одличен начин секогаш да имате достапна резервна ролна. Со издржлива полица од тврдо дрво на врвот за да го држите телефонот или други при рака предмети, овој вертикален дизајн е функционален колку што е практичен и сигурно ќе биде добредојден додаток во секоја бања. Доаѓа со целиот хардвер потребен за лесна инсталација на ѕид на совршено место. Направен од целиот цврст месинг, овој декоративен додаток ќе обезбеди доживотна практична употреба. Новата Колекција Que Е една од нашите поголеми колекции, што ја прави одлична опција за луѓето заинтересирани за додавање на неколку соби низ домот или канцеларијата. Таа дели круг, гребени хардвер плоча вклучени Во Престиж Que Нова Колекција, како и оние меур и дебели покрена точка детали. Que New додава детални детали во мешавината, како и на држачите за крпи за гости (2 и 3 раце), држачот за фен за коса и шините за крпи за нишање. Колекцијата вклучува неколку држачи за тоалетна хартија во различни стилови и со повеќе ролни, со и без полици. Бидете сигурни да го проверите држачот за стапчиња за темјан поставен на ѕид и уникатните детали на единечната стаклена полица – тоа е за разлика од сите што сме ги имале порано.

Детали

Избор на клиенти