LF&засилувач; LQEW 1pc Десната Рака Машина Приклучок Допрете Метрички Навој Завртка Допрете Вежба M2 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M14 HSS Метал Обработка Навој Алатки
Свеж

LF&засилувач; LQEW 1pc Десната Рака Машина Приклучок Допрете Метрички Навој Завртка Допрете Вежба M2 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12

DEN 2.33

Достапно.

1.Издржлив и долг работен век. 2.Висока цврстина, носете висока температура. 3.Рачката изработена од висококвалитетен челик за лежиште. 4.Погоден за поправка на велосипеди, склопување мебел, производство на машини итн. Пакет, Вклучувајќи : 1 парчиња Тема Допрете. 1.Издржлив и долг работен век. 2.Висока цврстина, носете висока температура. 3.Рачката изработена од висококвалитетен челик за лежиште. 4.Погоден за поправка на велосипеди, склопување мебел, производство на машини итн. Пакет, Вклучувајќи : 1 парчиња Тема Допрете. Спецификација : Тип : Нишка Тапметеријал : Челична Флејта Со Голема Брзина : Директна Големина : М2/М2, 5 / М3/М4/М5/М6/М7/М8/М10/М12/М14/М15ноте : ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Пакет, Вклучувајќи : 1 парчиња Тема Допрете.

Детали

Type:
Thread Tap
Meterial:
High Speed Steel
Flute:
Straight
Size:
M2/M2.5/M3/M4/M5/M6/M7/M8/M9/M10/M12/M14/M15
Note:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
Package Including:
1pcs Thread Tap

Избор на клиенти