КЛИСПИД 1 Комплет Со Црн Бокал За Домашен Капацитет Отпорен На Истекување Мотивациски Контејнер Фитнес Теретана На Отворено За Вода Пренослив Затворен Галон За Сл?
Свеж

КЛИСПИД 1 Комплет Со Црн Бокал За Домашен Капацитет Отпорен На Истекување Мотивациски Контејнер Фитнес Теретана На Отворено

DEN 203.20

Достапно.

Пластика. Шише Со Вода За планински Велосипед : Стабилна основа, стабилно поставување, не е лесно да падне. Задебелена чаша тело, не е лесно да се оштети, многу практично. Велосипедско шише Со Вода : мазна површина и широк дизајн на устата, дојдете со четка за чистење, што ви е лесно да ја исчистите. Големо Шише Со Вода : ова шише со вода доаѓа со стабилна основа, стабилно поставување, што го олеснува паѓањето. 1 Галон Шишиња Со Вода : цврсти и не се лесни за оштетување, што е многу практично за употреба. Контејнер За Вода Со Рачка : ??●ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ и пренослив за носење, лесен за носење. Многу погоден за фитнес и спортска употреба.Изработката на овој производ е совршена и ќе имате добро искуство во неговото користење. Пакетот Вклучува 1 x Шише 1 x Четка Карактеристики-котел за вода Со Голем капацитет ве одржува хидрирани и мотивирани додека поминувате низ вашиот ден голем бокал за вода. - Погоден за различни прилики, пешачење, кампување, риболов, патување, правење спортски спортски бокал на отворено. - за надворешно, патување и канцелариско пиење, многу практично за љубителите на спортот фитнес шишиња со вода. - Капацитет : Околу 1700мл фитнес спортски бокал за вода - со designономска рачка и дизајн на шише за пиење со тенџере, лесно е да се пие вода и да се спроведе контејнер за спортска вода. - Мода и едноставен дизајн на изгледи, што е покреативно и попрактично шише со голем капацитет. - Материјал : Пластична теретана Вода Жонгудс Информации планински велосипед шише со вода ова е спортско шише со вода со голем капацитет, изработено од пластика од висока класа и може да биде долго време без оштетување.1 галон шишиња со вода И шишето има рачка, што е погодно за да ја држите.возење велосипед Шише со вода Ова шише со вода има голем капацитет , можете да го користите за влага кога, вежбање, трчање и качување.

Детали

Избор на клиенти