АБОФАН Кутија За Ткиво Покритие Велигденски Морков Печатен Декоративен Држач За Чување Ткиво на Лицето За Автомобил Бања Суета Работни Површини Спални Соблекувал
Свеж

АБОФАН Кутија За Ткиво Покритие Велигденски Морков Печатен Декоративен Држач За Чување Ткиво на Лицето За Автомобил Бања Суета

DEN 171.20

Достапно.

90% Памук/10% Вискоза. ПОКРИТИЕ ЗА ВЕЛИГДЕНСКА САЛФЕТКА - - - со едноставен изглед и симпатичен дизајн на форма на шема, капакот на кутијата за ткиво е многу шик и елегантен. ПОКРИТИЕ ЗА КУЌИШТЕ ЗА ТКИВО - - - висококвалитетен и цврст материјал, мазно, добро чувство на рака, безбедно за употреба без никаква штета на вашите раце. КАПАКОТ НА ДРЖАЧОТ ЗА ТКИВО - - - држачот за Ткиво е усвоен од издржлив и цврст материјал за долготрајна употреба, совршен избор за покривање на домашното ткиво. ПОКРИТИЕ ЗА ОРГАНИЗАТОР НА САЛФЕТКИ - - - Погоден За различни сцени, дом, хотел, кафулиња, работна површина во дневната соба, Покажувајќи елегантна и удобна уметност. ДРЖАЧ ЗА КУТИЈА ЗА ТКИВО во СПАЛНАТА СОБА - Погоден За повеќето видови ткива, погодно одговара на повеќето маси, бањи, хотели, клупи, ресторани, спални соби, автомобил или канцеларија. Описедноставниот и стилски дизајн може добро да одговара на вашиот домашен стил и да игра добар декоративен ефект. Погоден за различни сцени, дом, хотел, кафулиња, работна површина во дневната соба, Покажувајќи елегантна и удобна уметност.Карактеристики-Материјал : Крпа-Боја : Како Што Е Прикажано.- Големина : 17х10см.Пакет Вклучувајќи 1 x држач за ткиво.

Детали

Избор на клиенти