Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973268916 Број 6 Подлошки За Заклучување, 50 Парчиња
Свеж

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973268916 Број 6 Подлошки За Заклучување, 50 Парчиња

DEN 3.00

Достапно.

Дијаметар : 1/8 инчи (#6). Материјал : Челик. Заврши : Цинк. Цврстина : Одделение 2 / А307. Стил : Средно Сплит. Дијаметар : 1/8 инчи (#6). Материјал : Челик. Заврши : Цинк. Цврстина : Одделение 2 / А307. Стил : Средно Сплит. Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ домот, фарма, бизнис, автомобили, и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесна цинк позлата над челик давајќи поотпорна на ' рѓа. Продаваме и обложени и нерѓосувачки производи за дополнителна отпорност на ' рѓа. Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од нискојаглероден челик до стврднат, термички обработен челик. Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации затоа бидете сигурни дека ќе тестирате темелно и ќе добиете мислење од лиценцирана зграда или сертифицирана зграда или градежен инженер пред да се потпрете на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот ќе резултира со оштетување на имотот или лицето.

Детали

Избор на клиенти