Knick Knack Подароци еднаш го видов ова во филм. - 20оз Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Карабин, Бело
Свеж

Knick Knack Подароци еднаш го видов ова во филм. - 20оз Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Карабин, Бело

DEN 0.33

Достапно.

ЦВРСТО И ИЗДРЖЛИВО - нашето шише со вода од 20 метри има издржлива конструкција, чист и префинет изглед, светло живописно боење и совршено печатење. Премиум нерѓосувачки челик што се користи во процесот на производство му дава на ова шише со вода убаво цврсто чувство. Самото шише со вода е мазно и совршено со големина за раце од сите големини. СОВРШЕН ПОДАРОК - ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, диплома или eventsени настани, забави и многу повеќе. БЕЗБЕДНОСТ ПРВО - ова шише со вода не е безбедно за машината за миење садови или микробрановата печка. Ве молиме рачно измијте го шишето со вода. Светлата страна е дека ќе ги имате најмеките раце на блокот. СОВРШЕНО КВАЛИТЕТНО ПЕЧАТЕЊЕ-Сите уметнички дела се печатат со користење на нашиот нов процес на мастило базиран на нетоксична боја. Ова значи дека печатењето никогаш не може да се олупи или избледи бидејќи станува едно со шишето со вода. Ние квалитет проверете ја секоја ставка пред превозот за да бидете сигурни дека е највисок можен квалитет. Ова шише со вода 20оз прави одличен подарок за себе или за некој друг. Нерѓосувачки челик со врвен квалитет и нашиот нов издржлив метод на печатење значи дека ова шише со вода сигурно ќе трае.

Детали

Избор на клиенти